Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

Zespół


przemysław nejno Dr Przemysław Nejno Psychiatra, Specjalista Zdrowia Publicznego

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń depresyjnych i lękowych , ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu innych chorób (psychozy, uzależnienia). Ukończył I Wydział Akademii Medycznej w Warszawie w 1997 roku. Pracował w Klinice WUM, w Oddziale Leczenia Nerwic i Depresji oraz Oddziale Leczenia Uzależnień. W swojej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych z zaburzeniami afektywnymi, lękowymi, psychotycznymi, otępieniami, zaburzeniami osobowości. Będąc jednocześnie psychoterapeutą łączy metody farmakologiczne z oddziaływaniem psychoterapeutycznym. Pomaga zmierzyć się z problemem bezsenności oraz uzależnieniem od leków uspokajających i nasennych. Pomaga osobom, które doświadczają zaburzeń emocjonalnych związanych z trudnościami życiowymi lub przewlekłym stresem. 
Pracował jako Ordynator Oddziału Dziennego w MSCZ w Pruszkowie (Szpital Psychiatryczny w Tworkach). Ukończył szkolenie z psychoterapii w podejściu zintegrowanym, prowadzonego przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zgodnie ze standardami praca terapeutyczna prowadzona jest pod stałą superwizją. Posiada specjalizację lekarską ze zdrowia publicznego co pomaga pomaga mu spostrzegać problemy zdrowotne człowieka w kontekście holistycznym jego uwarunkowań (styl życia, środowisko, biologia i genetyka oraz działań medycznych).


anna nejnoDr Anna Nejno, Specjalista Medycyny Rodzinnej, Lekarz Medycyny Estetyczne

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1997 roku, w 2004 uzyskała tytuł specjalisty medycyny rodzinnej (specjalizacja w Centralnym Szpitalu Klinicznym ul. Banacha), a w 2006 tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Uczestnicząc w wielu kongresach i sympozjach stale podnosi swoje kwalifikacje. Posiada certyfikat PTU (Polskie Towarzystwo Ultrasonografii), który upoważnia do samodzielnego wykonywania badania usg. Specjalizuje się w badaniach usg jamy brzusznej, tarczycy, szyi oraz piersi.


matylda swiatek Dr Matylda Świątek - Pediatra

Specjalista Pediatrii z doświadczeniem pracy w szpitalu oraz poradni podstawowej opieki zdrowotnej. Wcześniej pracowała w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w Oddziale Pediatrycznym Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Dr Świątek ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Uczestniczyła w wielu konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach doskonalących.


beata cichecka Dr Beata Cichecka Pediatra, Specjalista Medycyny Rodzinnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w lecznictwie ambulatoryjnym jak i w szpitalnym.


dominika buczek Dr Dominika Szymańska – Lekarz POZ
Aktualnie w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Ukończyła studia medyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w 2017 r. Swoje doświadczenie zdobywała na stażu lekarskim w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich. W chwili obecnej dodatkowo wykonuję również usg jamy brzusznej.
 


iwona szular Dr Iwona Szular – Pediatra

Pediatra z dwudziestoletnim stażem. Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną . Doświadczenie zawodowe zdobywała kolejno w Klinice Pediatrii CMKP w Szpitalu Bielańskim, w Klinice Neonatologii Szpitala im Profesora W. Orłowskiego.


 

 

katarzyna parszewska11 Dr Katarzyna Nowak - Lekarz POZ

Lekarz w trakcie specjalizacji z zakresu medycyny rodzinnej. Studia medyczne ukończyła w 2018r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażu podyplomowym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. 

 

mateusz siekierski Dr Mateusz Siekierski - Lekarz POZ 

Aktualnie w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2018, kilkakrotnie zdobywając Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów. W trakcie studiów odbył staże zagraniczne min. w Stanach Zjednoczonych Ameryki -Basic Training for Medical Students in Abdominal Organ Transplantation University of Chicago Transplantation  Center , Polkliniki Belgradzkiej oraz w Szptitalu Klinczym W Cluj-Nepoca Swoje doświadczenie zdobywał na stażu lekarskim w Wojewódzkim Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Poza poszerzeniem swoich umiejętności medycznych, amatorsko uprawia triathlon gdzie w 2019 roku wystartował jako reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata 70.3 Ironman na dystansie 1/2.

 

Emilia_Morawska Dr Emilia Mórawska - Macuda - Endokrynolog
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od wielu lat rozwija się w dziedzinie endokrynologii. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach, stażach i szkoleniach oraz praktykach zagranicznych. Obecnie pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii CSK MSWiA w Warszawie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie endokrynologii. Zajmuje się pacjentami z problemami endokrynologicznymi oraz internistycznymi, w szczególności w zakresie chorób tarczycy, wykonując również usg i biopsję cienkoigłową tarczycy. 

eryka trzeciak Dr Eryka Trzeciak Supeł - Ginekolog
Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku w 1998 r.
Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2000 r. -2006 r. w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, od 2007 r. Szpital Madalińskiego do 2011 r. Aktualnie Przychodnia Biovena w Ożarowie Mazowieckim, Przychodnia Przyszpitalna  w Pruszkowie , ATR.

leszek wolniewicz Dr Leszek Wolniewicz - Kardiolog, Specjalista Chorób Wewnętrznych
Ukończył studia medyczne na Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Kardiologii Szpitala Kolejowego w Pruszkowie oraz Klinice Kardiologii WUM w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Specjalizuję się w kardiologicznej diagnostyce nieinwazyjnej ( ekg, echo serca, Holter ekg, testy wysiłkowe) oraz leczeniu nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej ( w tym opieki po zawale serca), migotania przedsionków.


 63B26B27-98D3-49A6-A1F2-6E35265F1237Dr Maciej Pilch - Laryngolog
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2016 roku. Od zakończenia studiów kształcę się w kierunku laryngologii, moim zainteresowaniem również jest chirurgia plastyczna twarzy. Swoją karierę jako lekarz zaczynałem jako wolontariusz w C.M. Krajmed, a aktualnie doświadczenie zdobywam w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym USC WUM przy ul. Żwirki i Wigury na oddziale Laryngologii Dziecęcej jako lekarz w trakcie specjalizacji z laryngologii ogólnej oraz na zagranicznych stażach, kursach i konferencjach m. in. w Singapurze, Belgii, Holandii. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Rynologicznego.

albertyna bednarska Dr Albertyna Bednarska – Neurolog
Ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Mokotów , Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie.

piotr świąderDr Piotr Świąder Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Egzamin specjalizacyjny II° w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w 2007 roku. Pracę doktorską obroniłem w 2004 roku na I Wydziale Akademii Medycznej w Warszawie. Był uczestnikiem wielu kongresów, sympozjów i  szkoleń krajowych i zagranicznych. Jest autorem i współautorem wielu prac naukowych w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu publikowanych w krajowych i zagranicznych pismach naukowych oraz prezentowanych na kongresach i sympozjach naukowych.
Przez wiele lat był asystentem w Katedrze i Klinice Ortopedycznej Akademii Medycznej w warszawskim Szpitalu Dzieciątka Jezus.  Posiada doświadczenie w pracy w zakresie Rehabilitacji Medycznej.
Obecnie wykonuję:
  • konsultacje ortopedyczne,
  • USG stawów biodrowych wg Grafa u niemowląt,
  • USG narządu ruchu  u dorosłych,
  • operacje ortopedyczne.

tomasz szular Dr Tomasz Szular – Flebolog
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie , od ponad 10 lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Posiada duże doświadczenie w diagnostyce usg żył. Od 1998 roku wykonuje zabiegi skleroterapii kompresyjnej, a od 2003 r. jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce przeprowadzał zabiegi skleroterapii z użyciem pianki pod kontrolą USG..
 
piotr tronina mgr Piotr Tronina – Psycholog, Psychoterapeuta
Psycholog i psychoterapeuta. Odbył szkolenie w psychoterapii w Ośrodku Analizy Grupowej Rasztów, ukończył szkolenie w ramach specjalizacji klinicznej przy MSCZ. im prof. Jana Mazurkiewicza (szpital Tworkowski), w którym pracował na wielu oddziałach, zajmując się diagnozą, terapią. Biegły w dziedzinie psychologii z listy prezesa Sadu Okręgowego w Warszawie. Zgodnie ze standardami pracę terapeutyczną prowadzi pod stałą superwizją.
Specjalizuje się w pacjentach z zaburzeniami lękowo depresyjnymi, doświadczeniami rozstania, rozwodu, lękami związanymi z separacja, problemami w relacjach. Pracuje w nurcie psychodynamicznym.

7718EA95-C75D-4021-B260-2DC00FB47927 Monika Wojtal - Elektroradiolog
Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalność: Elektroradiologia. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie Jakością. Posiada uprawnienia Inspektora ochrony radiologicznej . Praktykę zdobywała w Warszawskich szpitalach m.in. Centrum Onkologii - Instytut


monika michalak Monika Gaciong – Kierownik Przychodni
Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Zdrowie Publiczne . Z Przychodnią związana od początku funkcjonowania. Wdrożyła Standardy Obsługi Pacjenta oraz obowiązujące Procedury. Na co dzień zajmuje się organizacją pracy Przychodni oraz dba o rozwój i wysoką jakość świadczonych usług. Przygotowała z sukcesem Przychodnię do akredytacji dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W 2023 r. ukończyła program Master of Business Administration (MBA w Ochronie Zdrowia) . 


agnieszka nowak Agnieszka Nowak - Pielęgniarka
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiada Specjalizacje z Pielęgniarstwa Zachowawczego, kursy z EKG, szczepień i spirometrii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na oddziale pediatrycznym  w Szpitalu Klinicznym im. K.Jonschera w Poznaniu oraz w Centrum Medycznym Damiana w Warszawie.
elzbieta prus Elżbieta Prus - Kosmetyczka, Recepcjonistka
Z Przychodnią związana od początku funkcjonowania. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych takich jak : peelingi chemiczne, depilacja metodą IPL, endermologia.
cv  Agnieszka Żychowicz - Dietetyk Kliniczny

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyła studia podyplomowe- Psychodietetyka. Dietoterapią zajmuje się od ponad 10 lat.

Prowadzi pacjentów z:  nadciśnieniem tętniczym, nieprawidłowym cholesterolem, Insulinoopornością,  Cukrzycą typu II, otyłością (dzieci i dorosłych), niedoczynnością tarczycy, chorobą Hashimoto.

 Podczas całego procesu zmian, współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji.

Uświadamia pacjentów jak budować trwałe zdrowe nawyki żywieniowe. Pomaga zrozumieć, że małe zmiany w codziennym jadłospisie mają sens, a dieta nie musi być skomplikowana oraz czasochłonna. Indywidualne podejście do pacjenta prowadzi do osiągnięcia wspólnie ustalonych celów.


patryk perlejewski mgr inż. Patryk Perlejewski -  Koordynator Przychodni ,
Ratownik Medyczny

Ukończył studia licencjackie ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medczynym w Białymstoku oraz magistra ze Zdrowia Publicznego na tym samym Uniwersytecie. Kolejno ukończył studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Dodatkowo jest zawodowym strażakiem pracujacym w Warszawie gdzie doskonali i podwyższa swoje umiejętności oraz wiedzę kończąc Centralna Szkołe Państwowej Straży Pożarnej. Praktyki zdobywal na sorze w Szpitalu Uniwersytecki w Białymstoku oraz pogotowiu w wojewódzkiej stacji pogotowia ratunkowego w Białymstoku. Doskonalenie zawodowe jako ratownik medyczny zdobywał również podczas pracy w CSK MSWiA w Warszawie.