Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

Rodo

SZANOWNI PAŃSTWO
 
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WAND Sp. z o.o, z siedzibą Al. Wilanowska 368C U4, 02-665 Warszawa.
 
Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Monika Gaciong, tel: +48694738011
 
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji świadczeń medycznych przez Przychodnię Amedica, z siedzibą ul. Główna 104, 05-806 Granica, na podstawie art. 9 punkt 2h rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres określony w art. 29 ustawy z dnia 06 listopada 2008 o prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.
 
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, wyrażenia sprzeciwu przeciw przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych.
 
Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymaganiem prawnym i warunkiem udzielenia Pani/Panu świadczeń medycznych przez Przychodnię Amedica.
 
Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w systemach informatycznych obsługi pacjenta. Przychodnia Amedica nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
 
Z poważaniem
 
Przemysław Nejno